پیام فرستادن
Shenzhen Ofeixin Technology Co., Ltd
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Ms. Samuel Zhao
فکس: 86-755-295558196
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S

2023-11-28
 Latest company case about QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S

در دهه گذشته، تکنولوژی وای فای شبکه های میلیاردها دستگاه هوشمند متصل به هم را در خانه ها و مشاغل ایجاد کرده است و تبادل سریع اطلاعات را تسهیل می کند.استانداردهای فعلی وای فای با چالش هایی روبرو هستند، از جمله محدودیت در محدوده پروتکل و عملکرد کلی. این چالش ها ارتباطات را در مسافت های طولانی دشوار می کنند.مانع از ایجاد یک اکوسیستم واقعاً متصل به هم برای دستگاه های هوشمند.
برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان IoT کم مصرف و تسریع نوآوری در برنامه های کاربردی IoT، فناوری WIFI HaLow بر اساس استاندارد IEEE 802.11ah ظهور کرده است.WIFI HaLow می تونه به 8 نفر متصل بشه،192 دستگاه های IoT در مسافت های طولانی تر و با مصرف انرژی کمتر از طریق یک نقطه دسترسی بی سیم (AP).انتظار می رود که معرفی این فناوری محدودیت های فاصله ارتباطات را از بین ببرد.، ایجاد امکانات گسترده تری برای اتصال دستگاه های هوشمند.

 

آخرین مورد شرکت QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S  0

ماژول WIFI HaLow QOGRISYS Technology، 4108E-S، که توسط تراشه مورس مایکرو MM6108 تقویت می شود، یک نوآوری قابل توجهی در زمینه ارتباطات بی سیم است.معرفی این ماژول یک راه حل اتصال قدرتمند و کارآمد برای برنامه های IoT را فراهم می کند.این ماژول نیازهای منحصر به فرد را در سناریوهای کاربردی مختلف از جمله شهرهای هوشمند، سیستم های کنترل دسترسی، کشاورزی هوشمند، خرده فروشی هوشمند و خانه های هوشمند برآورده می کند.قابل اعتماد، و سرویس اتصال امن برای طیف گسترده ای از برنامه های داخلی و خارجی IoT.

ویژگی های اصلی ماژول WIFI HaLow 4108E-S عبارتند از:
اندازه کوچکتر:4108E-S دارای اندازه کامپکت 13.0 x 13.0 x 2.1mm است که تقاضای ماژول های کوچک در محصولات کاربر نهایی را برآورده می کند و در نتیجه حجم و هزینه های پیاده سازی محصولات مشتری را کاهش می دهد.
رابط های محیطی غنی:4108E-S از رابط SDIO 2.0 و عملکرد حالت SPI ، همراه با رابط های محیطی مختلف مانند رابط I2C عمومی ، رابط UART و رابط GPIO پشتیبانی می کند.این کار به کاربران انعطاف پذیری بیشتری می دهد.، امکان ادغام آسان در برنامه های کاربردی مختلف.

 

آخرین مورد شرکت QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S  1

محدوده پوشش گسترده: در باند فرکانس 902 ′′ 928MHz کار می کند، ماژول عملکرد پوشش استثنایی را با قابلیت نفوذ قوی نشان می دهد.در باند فرکانسی زیر 1 گگاهرتز کار می کنه، کاهش تداخل و دستیابی به پوشش گسترده در مسافت های طولانی، فراتر از محدوده WIFI سنتی.
مصرف برق پایین تر: پشتیبانی از پهنای باند کانال 1/2/4/8MHz قابل انتخاب، ماژول ظرفیت داده را از 3.333 Mbps تا 32.5 Mbps فراهم می کند.این اجازه می دهد تا دستگاه ها برای مدت طولانی در حالت کم مصرف کار کنند، نیاز به شارژ مکرر یا تعویض باتری را به حداقل می رساند.
امنیت پیشرفته: ماژول 4108E-S ویژگی های امنیتی چند لایه ای از جمله رمزگذاری (AES) ، الگوریتم های هش (SHA-1/SHA-2) ، فریم های مدیریت محافظت شده (PMF) ،و رمزگذاری بی سیم فرصت طلب (OWE)این ویژگی ها محرمانه بودن و یکپارچگی ارتباطات بی سیم را تضمین می کنند و ماژول 4108E-S را به یک راه حل ارتباطی بی سیم قابل اعتماد مناسب برای سناریوهای مختلف تبدیل می کنند.از جمله آنهایی که نیاز به امنیت بالایی دارند..

 

آخرین مورد شرکت QOGRISYS WIFI HaLow ماژول: 4108E-S  2

در حال حاضر، تکنولوژی QOGRISYSماژول وای فای هالوو، 4108E-S، به طور عمده بازار آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی (902-928MHz) را هدف قرار داده است.QOGRISYSتکنولوژی متعهد به نوآوری مستمر، افزایش تلاش های تحقیق و توسعه، بهبود عملکرد محصول،و به تدریج اینترنت اشیا را به دور جدیدی که با مقیاس پذیری مشخص می شود، هدایت می کنیم.، امنیت، مصرف انرژی پایین و قابلیت های از راه دور.