پیام فرستادن
Shenzhen Ofeixin Technology Co., Ltd
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
اخبار شرکت در مورد انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود
مناسبت ها
تماس ها
تماس ها: Ms. Samuel Zhao
فکس: 86-755-295558196
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود

2024-04-28
Latest company news about انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود

در حالی که قبل از شروع به فکر کردن در مورد این عنوان بودم، نمی توانستم نگرانی هایم را در مورد اینکه آیا با محتوای آن مطابقت دارد، کنار بگذارم.من از توسعه تراشه های وای فای داخلی دو سال پیش عمیقا نگران بودمدر آن زمان، تراشه های وای فای انتقال دیجیتال داخلی عمدتاً به بازار پایین محدود شده بودند، با دید کمی در بازار بالا.اگه قسمت هاي نامناسبي وجود داشته باشه، بذار بهشون به عنوان يه جوک نگاه کنيم

 

تراشه های وای فای تقریباً به انتقال دیجیتال وای فای و وای فای IoT تقسیم می شوند. به غیر از تلفن های هوشمند ، سخت افزار عمدتاً به صورت ماژول استفاده می شود.

 

WiFi IoT خانگی دارای بهره وری بالا از هزینه است و مزایای قابل توجهی با ویژگی های آن مرتبط است.دارای یک سیستم RTOS داخلی که توسعه برنامه را تسهیل می کنداز آن به طور عمده در خانه های هوشمند و سناریوهای کنترل استفاده می شود، با دستگاه هایی مانند ESP8266 که به عنوان نمایندگان معمولی عمل می کنند.انتقال دیجیتال وای فای با انتقال داده های بزرگ مشخص می شود، پوشش می دهد برنامه های کاربردی مختلف مانند سیناریوهای صوتی و داده های بزرگ، که نیاز به خروجی بالاتر، تاخیر کم، اتصال چندگانه و ثبات دارند.طراحی تراشه برای ماژول های انتقال دیجیتال وای فای چالش برانگیزتر استامروز، ما به طور عمده بر روی توسعه ماژول های انتقال دیجیتال وای فای تمرکز خواهیم کرد.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  0

 

دو سال پیش، تکنولوژی وای فای به وای فای 6 پیشرفت کرده بود، در حالی که تراشه های وای فای انتقال دیجیتال داخلی عمدتاً یک آنتن ۲٫۴ گیگاهرتز بودند، که هنوز هم به استاندارد وای فای ۴ پایبند بودند.آنها قادر به عبور از مشخصات بالاتر به دلیل مسائل مانند محدودیت های مجوز IP و حق ثبت اختراع غیر قابل اعتراض نبودند.در آن زمان، تراشه های WiFi 5 و WiFi 6 عمدتا از تولید کنندگان تایوان و غربی تهیه می شدند، که منجر به رقابت شدید بین شرکت های داخلی و تایوان برای ماژول های WiFi 4 پایین شد.که منجر به رقابت شدید قیمت می شود.در همین حال، شرکت های تایوانی و غربی بر بازار ماژول های WiFi 5/6 متوسط تا بالا تسلط داشتند و از بازارهای خاص سود می بردند.ما فقط می تونستیم با ناامیدی از ناتوانی در رقابت در مقیاس جهانی آه بکشیم.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  1

 

سال 2023 را می توان آغاز توسعه واقعی تراشه های وای فای خانگی دانست. تراشه های وای فای خانگی مستقیماً از وای فای 5 به وای فای 6 پریده اند.در حال آغاز یک موج جدید از بازیکنان تراشه های وای فای داخلی در بازاربه عنوان مثال AIC AIC8800 با تمرکز اولیه بر 2.4GHz WiFi 6، به سرعت با هزینه های خود بازار را به دست آورد.سپس به سرعت به دو باند وای فای 6 برای تقویت موقعیت خود را. وای فای 6 آملوژیک همراه با SOC خود را نیز در بازار به رسمیت شناخته شده است. در همین حال، WUQI، استفاده از لبه تکنولوژیکی خود را و مقایسه با بازیکنان پیشرو صنعت،که با پرچمدارش WQ9101 حمله را رهبری کرد، هدایت تراشه های وای فای داخلی به سمت ارتفاعات بالاتر با پیشرفت تکنولوژیکی آن.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  2

 

در سال 2024، تعداد زیادی از تراشه ها و ماژول های تولید داخلی WiFi 6 وارد بازار خواهند شد.عرضه های پایین قیمت وجود خواهد داشت، که منجر به همگن بودن قابل توجهی و عملکرد متناقض تراشه می شود، در درجه اول به هزینه های موثر برای نفوذ به بازار تکیه می کند.بازیگران قوی تر در این صنعت به دنبال تحقیق و توسعه مستقل خواهند بود، خود را در خط مقدم تکنولوژی در مقایسه با همتایان خود قرار می دهند.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  3

 

پارامترهای ماژول های تراشه WiFi 6 تولید شده در داخل کشور:
پارامترهای ماژول تراشه ای وای فای 6 داخلی:
1.2.4GHz فرکانس تک
2.b/g/n/ax
3.1T1R آنتن تک
4.DBAC

 

پارامترهای ماژول تراشه وای فای 6 خانگی در محدوده متوسط
1. دو باند 2.4 / 5.8GHz
2.a/b/g/n/ac/ax
3.1T1R آنتن تک
4.DBAC

 

پارامترهای ماژول تراشه ای WiFi 6 خانگی پیشرفته:
1. دو باند 2.4 / 5.8GHz
2.a/b/g/n/ac/ax
3.1T1R آنتن تک یا 2T2R آنتن دوگانه
4.DBAC+DBDC
در میان تراشه های WiFi 6 خانگی سطح بالا، تراشه WQ9101 در مقایسه با همتایان مشابه داخلی ویژگی های پیشرفته ای را نشان می دهد. بر اساس طراحی RISC-V، پارامترهای اصلی آن عبارتند از:
1. دو باند 2.4 / 5.8GHz
2.a/b/g/n/ac/ax
3.1T1R آنتن تک
4.DBAC+DBDC


ویژگی DBDC آن (به عنوان مثال، MAC دوگانه، اجازه می دهد تا دو AP به طور همزمان در 2.4 / 5.8GHz کار کند، در مقایسه با DBAC که فقط از یک AP پشتیبانی می کند) در مقایسه با توابع پیشرفته همتایان غربی،قرار دادن آن در مقابل همتایان داخلی در بازار چین از نظر تکنولوژی تراشه های وای فای.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  4

 

WQ9101 دارای دو طراحی رابط کاربری است: USB و SDIO. ماژول USB آن ، O9101UB ، همچنین عملکرد بالایی را در آزمایشات جریان نشان داده است.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  5

 

WQ9101، با پشتیبانی از DBDC و عملکرد برتر، در قابلیت اطمینان بالا و سناریوهای پیچیده مانند کنفرانس ویدئویی، انتقال HDMI، پروژکتورها، نمایشگرهای تجاری،رباتیکدر همین حال WQ9201 با پارامترهای زیر یک قدم فراتر می رود:

1. دو باند 2.4 / 5.8GHz
2.a/b/g/n/ac/ax
3.2T2R آنتن های دوگانه
4DBAC (2T2R) یا DBDC (1T1R)

 

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از:
1مدیریت انرژی بهبود یافته، با جریان کمتر در مقایسه با محصولات مشابه
2رابط های متعدد از جمله PCIe، SDIO و USB
3.RISC-V برای توسعه تفاضلی مانند مکانیسم های صرفه جویی در انرژی برای Wi-Fi
4سازگاری با سیستم عامل های داخلی
این باعث می شود که برای طیف گسترده ای از برنامه ها از جمله جعبه های بلند ، لپ تاپ ها ، تبلت ها و موارد دیگر مناسب باشد. ماژول های مربوطه شامل O9201UB ، O9201SB و O9201PM است.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  6

 

از منظر توسعه تراشه های وای فای داخلی، تراشه های پایین قیمت در حال حاضر به بهره وری هزینه قابل مقایسه با همتایان تایوانی خود دست یافته اند.در حالی که تراشه های متوسط تا بالا می توانند با همتایان تایوان رقابت کنندبا این حال، هنوز شکافی بین تراشه های سطح بالا مانند WiFi 6E و WiFi 7 و همتایان غربی آنها وجود دارد.این شکاف باید کمتر شود نه بیشتر.ما شاهد استفاده بیشتر از ماژول های وای فای خانگی در سناریوهای مختلف خواهیم بود.

 

آخرین اخبار شرکت انتقال دیجیتالی وای فای داخلی تلاش می کند تا وارد بازار بالا شود  7